+420 733 745 009

Pondělí - Pátek 6:00 - 14:30

CZ EN

Digestoře
a filtrace

Naše nabídka obsahuje širokou škálu nerezových digestoří a filtrů různého provedení a rozměrů, vhodné do kuchyní i průmyslu (odsávání při svařování). Jako výrobci jsme připraveni výrobu nerezových digestoří a filtrů vždy přizpůsobit potřebám a rozměrům dle přání zákazníka. V rámci kompletního servisu zajišťujeme také montáž zařízení.

U nás najdete nerezové digestoře navrhované pro profesionální gastronomická zařízení, všechny typy a velikostí kuchyní, ale i do průmyslových provozoven. Naše digestoře jsou celonerezové z materiálu pro potravinářské využití odpovídající DIN 1.016 a AISI 430. Obstojí v těžkém celodenním provozu a jejich účinnost Vás příjemně překvapí. Digestoře odvedou z vaší kuchyně spolehlivě veškeré zápachy. Snadná údržba a dosažení čistoty provozu. V naší nabídce naleznete digestoře nástěnné i závěsné v různých tvarových i velikostních provedení. Nabízené možnosti výrobku se neomezují jen na parametry uvedené v katalogu. Na základě poptávky je možné vyrobit Atypickou digestoř dle požadavku zákazníka. Variabilita je možná co do délky, hloubky i výšky digestoří. V katalogové nabídce máme taky příslušenství: tukové filtry, osvětlení a příruby, které vám dodáme na přání. Osvětlení může být libovolné: používáme prachotěsné osvětlení, nerezové osvětlení i LED osvětlení. Vypínače montujeme na přední straně. Digestoře s tukovými filtry jsou určené nad zařízení, které generují jakýkoliv tuk jako pánve, plechy na grilování, konvektomaty a pece, bez tukových filtrů můžeme nainstalovat například nad myčku. V digestořích můžeme vyrobit připojovací hrdla o jakékoli velikosti. Vývod digestoře můžeme umístit na horní nebo boční stěně. Profesionální ventilátor by měla navrhnout firma specializující se na vzduchotechniku.

Nerezové digestoře

  • kuchyňské, průmyslové
  • nástěnné šikmé a jednostranné
  • závěsné rovné a dvoustranné
  • filtry (AL TAHOKOV hliníkové, tukové filtry, lamelové filtry)
  • odsávací zařízení
  • příruby

Předmětem projektu je pořízení nové technologie pro společnost Melon s.r.o. Konkrétně se jedná o pořízení CNC vysekávacího lisu a CNC ohraňovacího lisu. Realizací projektu dojde k navýšení výrobní kapacity, zpřesnění výrobního procesu, zrychlení výrobního procesu, zahájení výroby nových typů výrobků a růstu obratu a přidané hodnoty žadatele. V konečném důsledku dojde k nárůstu konkurenceschopnosti a růstu výkonů společnosti Melon s.r.o.

Projekt s názvem „Indukční stolička“,je spolufinancován Moravskoslezským krajem v programu Podpora podnikání v Moravskoslezském kraji 2021 – dotačním titulu 2 „TechArt voucher“.