+420 733 745 009

Pondělí - Pátek 6:00 - 14:30

CZ EN

Konstrukce

Naše společnost má vlastní konstrukční kancelář, kde hlavní činností je provádění zakázkových konstrukčních prací nejen v oblasti gastronomických a farmaceutických provozů. Se zákazníky jsou konstruktéři v kontaktu od první schůzky až po předání hotových výrobků. Snažíme se najít takové řešení, které pomáhá nám i našim zákazníkům být krok napřed.

Pro tvorbu výkresové dokumentace používáme moderní software od firmy Autodesk, ve kterém je 2D dokumentace spárovaná s 3D modelem. Díky této technologii Vám dokážeme ukázat budoucí vzhled hotového výrobku. Dokumentace splňuje technické standardy a normy.


Předmětem projektu je pořízení nové technologie pro společnost Melon s.r.o. Konkrétně se jedná o pořízení CNC vysekávacího lisu a CNC ohraňovacího lisu. Realizací projektu dojde k navýšení výrobní kapacity, zpřesnění výrobního procesu, zrychlení výrobního procesu, zahájení výroby nových typů výrobků a růstu obratu a přidané hodnoty žadatele. V konečném důsledku dojde k nárůstu konkurenceschopnosti a růstu výkonů společnosti Melon s.r.o.

Projekt s názvem „Indukční stolička“,je spolufinancován Moravskoslezským krajem v programu Podpora podnikání v Moravskoslezském kraji 2021 – dotačním titulu 2 „TechArt voucher“.