+420 733 745 009

Pondělí - Pátek 6:00 - 14:30

CZ EN

Farmacie
a zdravotnictví

Našim zákazníkům v oboru farmacie a zdravotnictví jsme schopni zajistit nejen dodávku jednotlivých prvků, ale i dodávku kompletních sestav pro vybavení ordinací, operačních sálů a laboratoří.

Jsme schopni dodržet přísné požadavky na kvalitu a provedení.

Nábytek je vhodný zejména pro oddělení centrální sterilizace, substerilizace, mytí, balení a přípravy materiálu, sklady sterilního materiálu, veterinární ordinace a laboratoře, ale může být s úspěchem použit i v kuchyních a místnostech pro přípravu stravy.

Samozřejmostí je výroba nábytku na míru i možnost dodání atypických kusů, jako např. podávací okna, prokládací boxy... nebo nerezové oddělovací stěny.

Spustili jsme výrobu nerezového vybavení pro nemocnice a farmacii, pro více volejte na tel. 605 256 295 anebo pište na e-amil: info@melon.cz


Předmětem projektu je pořízení nové technologie pro společnost Melon s.r.o. Konkrétně se jedná o pořízení CNC vysekávacího lisu a CNC ohraňovacího lisu. Realizací projektu dojde k navýšení výrobní kapacity, zpřesnění výrobního procesu, zrychlení výrobního procesu, zahájení výroby nových typů výrobků a růstu obratu a přidané hodnoty žadatele. V konečném důsledku dojde k nárůstu konkurenceschopnosti a růstu výkonů společnosti Melon s.r.o.

Projekt s názvem „Indukční stolička“,je spolufinancován Moravskoslezským krajem v programu Podpora podnikání v Moravskoslezském kraji 2021 – dotačním titulu 2 „TechArt voucher“.